Olof Hermelin

(Ruotsi, 1827-1913)
Olof Hermelin
(Ruotsi, 1827-1913)

OLOF HERMELIN, olja på pannå, signerad och daterad -93.

Sommarlandskap. Bildens mått 29,5 x 20 cm.

Ytslitage. Fläckar. Repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK