Muut
650512

SKOLPLANSCH, Mästerkatten i stövlar, Pestalozzi-Fröbelverlag Leipzig, 1900-talets första hälft.

I mapp. Bildserie med fyra bilder. Utgiven av Nordiska skolmaterielförlaget Stockholm. 35 x 52 cm hopvikt och 52 x 140 cm utvikt.

Hanteringsslitage, mapp med fuktfläckar och text "Mästerkatten 1932" samt "5".

Lähtöhinta
1 500 SEK