652170

KAFFEBRYGGARE, glas samt metall, Cona, England, 1900-tal.

Ställ och hållare av metall, skaft av svärtat trä. Vacuumfiltrerande cisterner, separat brännare. Höjd 40 cm.

Bruksslitage, smärre nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK