652453

PARDÖRRAR, 1 par, 1800-/1900-tal.

Målade. Glasad överdel. Bredd 60 + 60. Höjd 206 cm.

Slitage. Repor och märken. Rostangrepp. Omfattande färgbortfall. Glasrutor saknas. Handtag saknas. Torrsprickor. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK