Kellot
654110

FICKUR, silver, Oscar II. Vikt ca 79 g.

Vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, diam ca 46 mm. Med cylindergång. Med Oscar II:s bild.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK