654625

ARMBANDSUR, 18 K guld, Rolex Cellini, ca 1970-tal. Guldlänk medföljer. Vikt ca 34 g.

Boett i guld med stavindex, diam ca 3,1 mm. Garantibevis daterat 8.2.1973. Rolex länk. Guldlänk medföljer, ca 37 g. Originaletui.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
15 000 SEK