654673

BRICKA, Lars Holmström, Arvika, samt CHAMPAGNEKYLARE, 1900-talets mitt/andra hälft.

Mässing, oval bricka med konturerad kant, stämplad i godset, längd 58 cm, kylarens diameter 28 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK