Helmer Åslund(ÅSÖ)

(Ruotsi, 1900-tal)
Helmer Åslund(ÅSÖ)
(Ruotsi, 1900-tal)

HELMER ÅSLUND(ÅSÖ), gouache. Signerad.

"Den flygande holländaren". Bildstorlek 41 x 20,5 cm. Även passepartout bemålad av konstnären.

Ej examinerad ur ram. Glaset med sprickor i kanten upptill.

Lähtöhinta
1 500 SEK