Ferdinand Barbedienne

(Ranska, 1810-1892)
Ferdinand Barbedienne
(Ranska, 1810-1892)

PAPPERSVIKT, brons, Ferdinand Barbedienne, Frankrike, 1800-tal.

I form av en hand. Märkt F. Barbedienne. Längd 11 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK