JEAN (HANS) ARP, färglitografi, signerad och numrerad E.A.

Komposition. Bildstorlek ca 19 x 15 cm.

Ej examinerad ur ram. Något gulnad. Rökdoft.

Lähtöhinta
5 000 SEK