TRULS MELIN, fotografi, signerad och numrerad 2/10.
Svartvitt motiv av båt. Etikettmärkt "Untitled 1968-2000 Edition: 10, series of 6 Truls Melin". Ram tillverkad av konstnären. Bildstorlek 40 cm x 42 cm.
Ej examinerad ur ram.