Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
658439

BESTICKSERVIS, 36 delar, rostfritt stål och bakelit, märkta Conval, 1900-talets mitt

Rostfritt stål med skaft i ljus bakelit.
Matbestick; 6 st knivar med märkningen CONVAL RUSTFRI STÅL IMPORT, 6 st gafflar och 6 st skedar.
Smörgåsbestick; 6 st knivar och 6 st gafflar, samt 6 st glasskedar.
I originalförpackning, varav ena locket saknas.
Längd 16,5 cm-21,5 cm.

Bruksslitage, fläckar, slitage på originalkartongen.

Lähtöhinta
1 500 SEK