658446

VAS samt ASK, kolmårdsmarmor, 1900-talets andra hälft varav en signerad och daterad 1981.

Balusterformad vas, höjd 15cm. Ask på fot med lock, höjd 10cm.

Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK