658913

SPELSKRIN, 1800-tal.

SPELSKRIN, 1800-tal.

Med infällt motiv målat och broderat på siden bakom glas. Längd 21, bredd 19, höjd 4 cm.

Bruksslitage. Invändig spricka i locket. Nyckelbricka saknas. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK