Helen Mabel Trevor

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1931-1900)
Helen Mabel Trevor

HELEN MABEL TREVOR, olja på duk, signerad och daterad 1887.

"Playing with kittens". 60x48 cm.

Sedvanligt ytslitage. Krackelyrer och retuscher.

Lähtöhinta
34 000 SEK