GOLVLAMPA, 1900-talets början.

Stomme och fot i metall. Överdel med höj och sänkbart skaft. Höjd ca 157-172 cm.

Bruksslitage, funktion ej testad. Senare skärm.

Lähtöhinta
1 500 SEK