Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Ateljé Lyktan

(Ruotsi, Grundat 1934)
Ateljé Lyktan
(Ruotsi, Grundat 1934)

GOLVLAMPA, "Bumlingen", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, Åhus 1970-tal.

Mässing. Raster i svart plast. Etikettmärkt. Höjd ca 138 cm.

Repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK