Adriaen Brouwer

(Alankomaat, 1605-1638)
Adriaen Brouwer
(Alankomaat, 1605-1638)

ADRIAEN BROUWER, kopia efter, olja på koppar, ej signerad

"The Bitter Potion". 35 x 30.

Repor. Krackeleringar. Färgbortfall.

Muut tiedot

Originalet finne på Städelsches Kunstinstitut und Städtische Galerie, Frankfurt am Main.

Lähtöhinta
3 000 SEK