Fredric Larsén

(Ruotsi, 1829-1897)
Fredric Larsén
(Ruotsi, 1829-1897)

FREDRIC LARSÉN, akvareller, 2 st, signerade och daterade 1882.

Hästar. Bildstorlek 14 x 21 cm

Något gulnade, slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK