672705

VÄGGPENDYL, s k lodur, 1800-talets andra hälft.

Valnöt. Svärtade detaljer. Urtavla märkt GB. Pendel och två lod finns. Höjd ca 140 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. En list saknas. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK