Gustaf Lagerström

(Ruotsi, 1874-1906)
Gustaf Lagerström
(Ruotsi, 1874-1906)

GUSTAF LAGERSTRÖM, Olja på pannå, signerad och daterad 1904.

Skymningslandskap. 30 x 43 cm.

Ytsmuts

Lähtöhinta
2 000 SEK