BORDSLAMPA, mässing, modell 2467/2, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.

Trepassformad fot. Märkt Svenskt Tenn 2467/2. Höjd ca 57 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Några repor. Något anlupen metall. Snett lampfäste.

Lähtöhinta
2 000 SEK