673668

HALSRING samt HÄNGE, silver, Kupittaan Kulta, Finland, 1900-talets andra hälft.

Stel halsband. Öppningsbar. Inre diameter 11,5 cm. Hänge med texturerad ytan. Höjd hängen 6 cm. Totalvikt ca 22 g.

Slitage, ställvis anlöpning.

Lähtöhinta
1 500 SEK