Adam Setkowicz

(Puola, 1876-1945)
Adam Setkowicz
(Puola, 1876-1945)

ADAM SETKOWICZ, olja på duk, signerad.

Figurscen. Dukstorlek 35 x 49 cm.

Sedvanligt ytslitage. Lagning med retusch.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS