674980

BESTICKUPPSÄTTNING, ca 304 delar, "Facette", Folke Ahrström, AB Gense, Eskislstuna, 1940-tal.

Rostfritt stål. Knivar, gafflar, skedar i olika storlekar. Längd 12-28 cm. Uppläggningsbestick, tårtspade, kakspade, såssked, soppslev samt osthyvel. Träställ till knivar medföljer, längd 23 cm, bredd 8 cm, höjd 3 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK