Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

Charles Octave Levy

(Ranska, 1820-1899)
Charles Octave Levy
(Ranska, 1820-1899)

CHARLES OCTAVE LÉVY, efter, skulptur, patinerad zink, 1900-tal, signerad.

Kvinna i draperad klänning. Höjd 38 cm.

Sedvanligt ytslitage, skav. Skada på kvisten i handen.

Lähtöhinta
1 500 SEK