Dick Beer

(England/Sverige, 1893-1938)
Dick Beer
(England/Sverige, 1893-1938)

DICK BEER, akvarell. Signerad.

"Krog vid fransk plage". Bildstorlek 60 x 47 cm.

Smärre gulnad. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
3 000 SEK