675661

PIPSTÄLL med SJÖSKUMSPIPOR, 6 st 1800-tals andra hälft.

Pipor i olika utförande med beslag i silver. Extra piphuvuden medföljer. Ställ av alm och björk med sarglådor. Höjd 80 cm.

Slitage, skador, lagningar, sprickor.

Lähtöhinta
2 000 SEK