Johan Bergmark

(Ruotsi, Syntymävuosi 1969)
Johan Bergmark
(Ruotsi, Syntymävuosi 1969)

JOHAN BERGMARK, fotografi, C-print, signerad samt numrerad 7/19 á tergo.

"Uma Thurman", Stockholm 2014. 99 x 69.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
8 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet