676480

VÄCKARKLOCKA/BORDSUR, Cartier, must de Cartier, Santos, 1980-talet.

Quartz. Ref nr 750816472. Ljus urtavla med romerska siffror. Guld på mässing ring. Stål boett med mässing bakboett. Blå cabochon slipad safir. Baksida märkt "Cartier Paris Quartz". Storlek 72 mm x 89 mm. Orignal box samt garantikort medföljer.

Brukslitage, repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
4 000 SEK