678555

ARMBANDSUR, Girard-Perregaux, SeaHawk, 1960-tal.

Manuell. Förgylld, urtavla med stavindex, datumfunktion. Läderarmband. Diam 35 mm. Kronan i original liksom etui.

Slitage, etui med mindre invändiga fläckar.

Lähtöhinta
5 000 SEK