Muut
678734

KANDELABRAR, 2 st. "Margareta-staken" samt Firma Lars Holmström, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing.
Margareta-staken för nio små ljus. Vikbar. Längd ca 100 cm.
Kandelaber med sju ljusarmar för små ljus. Höjd 26 cm. Firma Lars Holmström, Arvika.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK