679395

KLÄDHÄNGARE, trä och metall, "Sputnik", Osvaldo Borsani, Techno, alternativt "Mina", Ikea, 1900-talets andra hälft.

Svartlackerad. 8 krokar. Snurrbar. Längd ca 38 cm.

Bruksslitage. Repor och märken.

Muut tiedot

Formgiven 1961.

Lähtöhinta
1 500 SEK