Korut
679503

TACKA, platina, 100 g, Johnson Matthey.

Numrerad WDI331, höjd 5 cm.

Slitage.

Muut tiedot

För frågor om transport av detta föremål vänligen kontakta kundtjänst.

Lähtöhinta
35 000 SEK