Ida von Schulzenheim

(Ruotsi, 1859-1940)
Ida von Schulzenheim
(Ruotsi, 1859-1940)

IDA VON SCHULZENHEIM, olja på pannå, ej signerad.

"Peppo", liggande hund. 22 x 25 cm.

Krackelyr. Några mindre färgbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK