A. Werner Parsberg

(Tanska, 1800/1900-tal)
A. Werner Parsberg
(Tanska, 1800/1900-tal)

A. WERNER PARSBERG, olja på duk, signerad.

Landskapsscen från 1900-talets första årtionden. 43 x 78 cm.

Ytsmuts, ospänd ram, smärre tryckmärken och krackelyrer.

Lähtöhinta
2 000 SEK