Oreste Cortazzo

(Italia, 1836-1889)
Oreste Cortazzo
(Italia, 1836-1889)

ORESTE CORTAZZO, tillskriven, akvarell, signerad Cortazzo.

Interiör med två kvinnor. Bildstorlek ca 35 x 25 cm.

Märken och fläckar. Mindre vågigt papper. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
5 000 SEK