681131

SKRIVSTÄLL, troligen granit, 1900-talets första kvartal.

2 bläckställ med lock. Dekor av jakthund med byte. Längd 26cm, bredd 20, höjd ca 11cm.

Avslag, lös bit. Nagg. Repor. Märken. En av glasinsatserna med lagning samt flisa borta.

Lähtöhinta
1 500 SEK