681490

ARMBANDSUR, 18 k guld. Cortebert. Totalvikt ca 75 g.

Både boett och länk i 18 k guld. Ljus urtavla med stavindex och datumvisare. Urtavlans diameter ca 3,5 cm, länkens längd ca 8 + 7 cm.

Slitage, repor och märken. Vikt inkluderar även ur.

Lähtöhinta
8 000 SEK