Henry Gillard Glindoni

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1852-1913)
Henry Gillard Glindoni

HENRY GILLARD GLINDONI, akvarell, signerad och daterad 1907.

Interiörscen. Bildstorlek 54 x 75 cm. Enligt etikett: Nr 1 The screen scene from the play "The school for scandale".

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
6 000 SEK