William Cruickshank

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1848-1922)
William Cruickshank

WILLIAM CRUICKSHANK, akvarell, signerad.

Stilleben med bland annat äpplen och druvklasar. Bildstorlek ca 23 x 35,5 cm.

Mindre vågigt papper. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
2 500 SEK