682399

BORDSUR, John Smith, London, 1900-tal.

Magogny, urtavla med romerska siffror märkt "John Smith London". Sidor med genombruten dekor. Rundat krön med handtag och flammor i mässing. höjd 26 cm, längd 19 cm, bredd 1 cm. Lod medföljer. Nyckel finns.

Slitage. Krackelyr. Ej funktionstestad. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK