Muut
682485

FICKUR, 3 st, nickel, Pan-America och Boston Watch Co, USA, 1900-talets första hälft.

Vitemaljerade urtavlor med svarta siffror och sekundvisare. Diameter ca 58 mm.

Ej funktionstestade. Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK