Muut
682808

DÖRRGALLER, ett par, gjutjärn, nyrenässans, sent 1800-tal.

Genombruten dekor med mönsterslingor, ornament och central lejonmaskaron. Höjd 108, bredd 38 (inklusive fästen). Spår av bemålning.

Slitage. Rost.

Lähtöhinta
2 000 SEK