Eric Detthow

(Ruotsi, 1888-1952)
Eric Detthow
(Ruotsi, 1888-1952)

ERIC DETTHOW, ett par, olja på pannå. Signerade. Daterade 1936 a tergo.

Landskapsmotiv från Grundsund. 26 x 35 respektive 29 x 39 cm.

Smärre ytrispor.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS