683774

KANNA, tenn, Erik Pettersson Kreitz (1753-1805), Stockholm.

Randdekor. Monogram PLB. Höjd 25 cm.

Slitage. Repor. Några bucklor. Lagning.

Lähtöhinta
1 500 SEK