BORDSUPPSATS, nysilver och glas, nyrokoko med inslag av jugend. Omkring 1900.

Ställning i nysilver med riklig dekor av stiliserade växter mm. Tre fat och en vasinsats i slipad och graverad glasmassa. Höjd ca 60 cm.

Slitage. Nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK