Carl-Henning Pedersen

(Tanska, 1913-2007)
Carl-Henning Pedersen
(Tanska, 1913-2007)

CARL-HENNING PEDERSEN, färglitografi, signerad, daterad 1974 och numrerad 104/150.

"Eventyrets univers No 2". Bildstorlek 70 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet