684391

MODELLBÅT, 1900-talets andra hälft.

Delvis målat trä. Längd 93, höjd ca 125 cm inkl stativ.

Sedvanligt ytslitage. Några fläckar och repor samt enstaka stötmärken och färgsprickor. Skrov färgar av sig. En tråd av. Ej fullt genomgången.

Lähtöhinta
1 500 SEK