684414

FICKUR, 18 k guld, H. Laforge, Geneve, tot vikt ca 124 gram.

Urtavla med pålagd dekor i form av blommor i guld samt förgylld metall. Romerska siffror samt separat sekundvisare. Diameter ca 5 cm. Boettnr 13283.

Visst slitage, slitage på urtavlan, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
35 000 SEK